"Chcete-li zažít podzimní pohodičku v Krušných horách, přijeďte „pobejt“ do hotelu Berghof a setkat se s Kamilem, Hansem (alias Honzou), Evou a Hankou. Jsou milí, vstřícní, ochotní a dobře naladění. Děkujeme.
PS: Důstojně jsem zde oslavili státní svátek."

Kočky Vrkočky

"Chtěli bychom vám tímto poděkovat za senzační pobyt ve Vašem hotelu.
Vše začalo legendární svatbou Marti a Adam, která za Vašeho velkého přispění jistě jednou vstoupí do dějin :-) Po odjezdu novomanželů a všech svatebčanů jsme se obávali jistého stezku, avšak ten se nedostavil, a to zejména díky tvrdé práci veškerého personálu. Sympatická a naslouchající šéfová Kačka, vždy pozitivní, vtipný a bleskurychlý číšník Kamil, obětavý a pracovitý kuchař Honzík či usměvavá a vstřícná pokojská Eva – ti všichni skvělí lidí nám dopřáli nezapomenutelnou dovolenou v pohodové domácí atmosféře přímo v srdci Krušných hor."

Andrea a Ondra


"Chtěli bychom poděkovat za příjemný víkend ve vašem hotelu, skvělý personál,ubytování a dobré jídlo. Rádi se k vám opět vrátíme! "

Kubíčkovi

"Díky za hezkou dovolenou, kterou jsme u Vás s mým vnukem Danečkem prožili. Díky Vám, Vaší dceři a všem ostatním byl Daneček v kontaktu s dětmi a prožil to, co já bych mu sama nabídnout nemohla. Viděl z těsné blízkosti ovce a zkusil si i jednu podojit, brouzdal se ve vodě rybníka, zdolal lanovou dráhu... "

Eva Hurdová - letní dovolená


"Pěkné pokoje s krásným výhledem na les. Okolo hotelu úplný klid, slyšet je jen příroda. Vkusně zařízená restaurace, kde nechybí krb a kulečník. K večeři vždy výborná polévka a výběr ze dvou jídel, těžké rozhodování, obě jídla moc chutná. Myslím si, že zde nechybělo nic, co by mělo v každém hotelu být. Personál moc příjemný a ochotný."

Martina Marková - zimní prodloužený víkend

"Moc ráda jsem u vás strávila týden s mými dětmi. Byli jste na nás hodní, bylo hezké počasí, co více si přát. Uvažujeme, že k vám vyrazíme i na letní prázdniny celá rodina. Všem mohu doporučit."

paní Tichá - zimní prázdniny


"Klidný rodinný hotel v hezkém prostředí za rozumnou cenu. Pokoje prakticky zařízené, čisté a teplé. Personál vstřícný. Celková spokojenost, vyzkoušíme i v létě. Doporučujeme."

Nitschovi - zimní dovolená

"Jedna z nejkrásnějších lyžaských dovolených. Hotel na klidném, romantickém místě, optimální poloha - Ski Areál Klínovec, Plešivec. Vše bylo podle našich představ, příjemný personál, výborná strava."

Klierová Martina - zimní prázdniny


"Děkujeme za příjemný pobyt, moc se nám u Vás líbilo. Držíme palce, aby napadlo ještě hodně sněhu (a dlouho vydržel) a těšíme se někdy příště na viděnou."

Fraňkovi - zimní dovolená

"Dnes jsme se vrátily jako kolektiv 4 vychovatelek a 10 klientů z Dss Janov z tohoto hotelu, kde jsme byli moc spokojeni všichni. Ochota majitelů a personálu nás moc mile překvapila, vyšli nám až nad míru ve všem vstříc a rádi se tam vrátíme i příští rok. Týdenní pobyt byl bez chyby a prostě úžasný. Moc doporučuji, je tam moc hezké prostředí a krásné lesy."

vychovatelky DSS v Janově


"Přátele já tam byl a byli se mnou i kamarádi z kulturního sdružení a měli jsme sebou 33 dětí, které oslavovaly dětský den. Byli jsme na celý víkend, ale tak něco skvělého, jako je tento hotel, jeho personál a prostředí jsem ještě nikdy nezažil. Prostě všechno nej nej nej a všem za všechno děkujem. Příště jedeme zase."

Kulturní sdružení Drahušky Opletalové

"Chtěla bych poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem hotelu. Klid samoty, krásné lesy a velice vstřícný personál bylo přesně to, co jsme potřebovali. Rádi se k Vám opět vrátíme. Ať se Vám daří."

Lenka a Zdeněk Týblovi - letní dovolená


"Chceme poděkovat za krásnou dovolenou. Moc se nám u Vás líbilo a všem nám čas strávený u vám pomohl. Bylo to skvělé. Doufáme, že si to zopakujeme."

rodina Novotných - jarní dovolená

"Děkujeme za pobyt ve vašem hotýlku. Poděkujte ještě jednou celému personálu, který se o nás staral s pečlivostí. Přeji vám hodně spokojených zákazníků a snad ještě někdy na shledanou."

K. Rottová, Třebenice


"Děkujeme za milý, vstřícný, ochotný, přátelský, trpělivý, vřelý, empatický... prostě TOP personál!!! Rádi se pro načerpání síly a krásy Vašeho okolí."

jarní dovolená

"Nejúžasnější den na nejúžasnějším místě s nejúžasnějšími lidmy. Moc Vám za vše děkujeme."

Šmerdovi - svatba


"Děkujeme kolektivu hotelu Berghof. Jste úžasní! Dětem se škola v přírodě moc líbila. Je tu krásná příroda. Díky za super tipy na výlety s dětmi."

MŠ Wonderland