"Veliká chvála a spokojenost. Milá paní majitelka, šikovný pan kuchař, velmi ochotný pan číšník. Pěkný voňavý hotel. Příjemné ubytování a mají tu rádi pejsky. Moc děkujeme."

Manželé Kulichovi pobyt září 2021

"Bylo nám tu jako vždy SUPROVĚ.
Tady to prostě nemá chybu. Personál je bezvadný včetně nové posily Marušky. Je tu krásný relax - balzám na nervíky, které potřebujeme vždy restartovat. Naše neustálé otravování a požadavky vždy s ochotou splní. Nic není problém. A proto se sem neustále vracíme… letos jsem tu již po sedmé. Za vše moc všem děkujeme."

Domovy Sociálních Služeb Litvínov - Zátiší září 2021


"Děkujeme za krásnou hostinu, obřad a prožití našeho nejkrásnějšího dne. Za skvělou obsluhu a vynikající jídlo."

Srpen 2021 novomanželé Hauketovi

"Díky za vše, jste skvěle sehraný tým a máte tu krásnou přírodu. Byli jsme náramně spokojeni."

Bertík, Jarka a děda Jan


"Děkujeme celému personálu hotelu za příjemně strávenou dovolenu, za ochotu a vstřícnost, za celkovou pohodu. Zejména pak "pinglovi" Kamilovi za to, že nás nikdy nenechal na suchu a kuchaři Honzovi, že nám plnil bříška velmi chutným jídlem. Přejeme do budoucna hotelu BERGHOF vždy zaplněné pokoje i restauraci."

Jelenovi Ústí nad Labem

"Měli jsme dobrou pozici a mnoho z nás má opici. Díky za krásný komfort a pohoštění. Jste úžasní."

Hauketovi a spol.


"Chcete-li zažít podzimní pohodičku v Krušných horách, přijeďte „pobejt“ do hotelu Berghof a setkat se s Kamilem, Hansem (alias Honzou), Evou a Hankou. Jsou milí, vstřícní, ochotní a dobře naladění. Děkujeme.
PS: Důstojně jsem zde oslavili státní svátek."

Kočky Vrkočky

"Chtěli bychom vám tímto poděkovat za senzační pobyt ve Vašem hotelu.
Vše začalo legendární svatbou Marti a Adam, která za Vašeho velkého přispění jistě jednou vstoupí do dějin :-) Po odjezdu novomanželů a všech svatebčanů jsme se obávali jistého stezku, avšak ten se nedostavil, a to zejména díky tvrdé práci veškerého personálu. Sympatická a naslouchající šéfová Kačka, vždy pozitivní, vtipný a bleskurychlý číšník Kamil, obětavý a pracovitý kuchař Honzík či usměvavá a vstřícná pokojská Eva – ti všichni skvělí lidí nám dopřáli nezapomenutelnou dovolenou v pohodové domácí atmosféře přímo v srdci Krušných hor."

Andrea a Ondra


"Chtěli bychom poděkovat za příjemný víkend ve vašem hotelu, skvělý personál,ubytování a dobré jídlo. Rádi se k vám opět vrátíme! "

Kubíčkovi

"Díky za hezkou dovolenou, kterou jsme u Vás s mým vnukem Danečkem prožili. Díky Vám, Vaší dceři a všem ostatním byl Daneček v kontaktu s dětmi a prožil to, co já bych mu sama nabídnout nemohla. Viděl z těsné blízkosti ovce a zkusil si i jednu podojit, brouzdal se ve vodě rybníka, zdolal lanovou dráhu... "

Eva Hurdová - letní dovolená


"Pěkné pokoje s krásným výhledem na les. Okolo hotelu úplný klid, slyšet je jen příroda. Vkusně zařízená restaurace, kde nechybí krb a kulečník. K večeři vždy výborná polévka a výběr ze dvou jídel, těžké rozhodování, obě jídla moc chutná. Myslím si, že zde nechybělo nic, co by mělo v každém hotelu být. Personál moc příjemný a ochotný."

Martina Marková - zimní prodloužený víkend

"Moc ráda jsem u vás strávila týden s mými dětmi. Byli jste na nás hodní, bylo hezké počasí, co více si přát. Uvažujeme, že k vám vyrazíme i na letní prázdniny celá rodina. Všem mohu doporučit."

paní Tichá - zimní prázdniny


"Klidný rodinný hotel v hezkém prostředí za rozumnou cenu. Pokoje prakticky zařízené, čisté a teplé. Personál vstřícný. Celková spokojenost, vyzkoušíme i v létě. Doporučujeme."

Nitschovi - zimní dovolená

"Jedna z nejkrásnějších lyžaských dovolených. Hotel na klidném, romantickém místě, optimální poloha - Ski Areál Klínovec, Plešivec. Vše bylo podle našich představ, příjemný personál, výborná strava."

Klierová Martina - zimní prázdniny


"Děkujeme za příjemný pobyt, moc se nám u Vás líbilo. Držíme palce, aby napadlo ještě hodně sněhu (a dlouho vydržel) a těšíme se někdy příště na viděnou."

Fraňkovi - zimní dovolená

"Dnes jsme se vrátily jako kolektiv 4 vychovatelek a 10 klientů z Dss Janov z tohoto hotelu, kde jsme byli moc spokojeni všichni. Ochota majitelů a personálu nás moc mile překvapila, vyšli nám až nad míru ve všem vstříc a rádi se tam vrátíme i příští rok. Týdenní pobyt byl bez chyby a prostě úžasný. Moc doporučuji, je tam moc hezké prostředí a krásné lesy."

vychovatelky DSS v Janově


"Přátele já tam byl a byli se mnou i kamarádi z kulturního sdružení a měli jsme sebou 33 dětí, které oslavovaly dětský den. Byli jsme na celý víkend, ale tak něco skvělého, jako je tento hotel, jeho personál a prostředí jsem ještě nikdy nezažil. Prostě všechno nej nej nej a všem za všechno děkujem. Příště jedeme zase."

Kulturní sdružení Drahušky Opletalové

"Chtěla bych poděkovat za příjemný pobyt ve Vašem hotelu. Klid samoty, krásné lesy a velice vstřícný personál bylo přesně to, co jsme potřebovali. Rádi se k Vám opět vrátíme. Ať se Vám daří."

Lenka a Zdeněk Týblovi - letní dovolená


"Chceme poděkovat za krásnou dovolenou. Moc se nám u Vás líbilo a všem nám čas strávený u vám pomohl. Bylo to skvělé. Doufáme, že si to zopakujeme."

rodina Novotných - jarní dovolená

"Děkujeme za pobyt ve vašem hotýlku. Poděkujte ještě jednou celému personálu, který se o nás staral s pečlivostí. Přeji vám hodně spokojených zákazníků a snad ještě někdy na shledanou."

K. Rottová, Třebenice


"Děkujeme za milý, vstřícný, ochotný, přátelský, trpělivý, vřelý, empatický... prostě TOP personál!!! Rádi se pro načerpání síly a krásy Vašeho okolí."

jarní dovolená

"Nejúžasnější den na nejúžasnějším místě s nejúžasnějšími lidmy. Moc Vám za vše děkujeme."

Šmerdovi - svatba


"Děkujeme kolektivu hotelu Berghof. Jste úžasní! Dětem se škola v přírodě moc líbila. Je tu krásná příroda. Díky za super tipy na výlety s dětmi."

MŠ Wonderland

"Děkujeme za příjemnou dovolenou, perfektní přístup personálu, hezké ubytování, klid a super jídlo."

Ryšánkovi Prostějov