HOTEL BERGHOF

SLEDUJTE NÁS NA NAŠEM NOVÉM INSTAGRAMU

Upravit obsah

Hotel Berghof poskytuje hostům příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, v části Nové Město. Do centra města se od našeho hotelu dostanete po vyznačených turistických trasách během příjemné dvacetiminutové procházce. Klidnou polohu, soukromí, rodinou atmosféru ocení nejen rodiny s dětmi a páry na odpočinkové dovolené, ale i skupiny všech věkových i zájmových kategorií a kondice, letní tábory, sportovní soustředění, školní pobyty. Ubytování je zajištěno v příjemně zařízených pokojích. K odpočinku slouží rozlehlá zahrada, kterou je hotel obklopen.

KONTAKT

KONTAKTNÍ ÚDAJE

HOTEL BERGHOF s.r.o.
IČ: 061 57 963

Jak se k nám odstanete

1. varianta: Hlavní trasa vedoucí z města Jáchymova směr Boží Dar, před tzv. Abertamskou zatáčkou odbočte vlevo směr obec Mariánská, Nové Město … po 2 km před naším hotelovým billboardem (umístěným po pravé straně vozovky) odbočte vpravo, cca po 200 m jste dorazili do cíle

2. varianta: Z hlavní silnice vedoucí městem Jáchymovem, za kostelem, nenápadná odbočka vlevo,mírně do kopce – přes důl Svornost, stále stoupat po silnici vzhůru, na horizontu – odbočte vpravo a cca po 600 m (bilboard) před ním odbočit vlevo na komunikaci III. třídy cca po 200 m jste dorazili do cíle.

REZERVACE POBYTU