HOTEL BERGHOF

SLEDUJTE NÁS NA NAŠEM NOVÉM INSTAGRAMU

Upravit obsah

Hotel Berghof poskytuje hostům příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, v části Nové Město. Do centra města se od našeho hotelu dostanete po vyznačených turistických trasách během příjemné dvacetiminutové procházce. Klidnou polohu, soukromí, rodinou atmosféru ocení nejen rodiny s dětmi a páry na odpočinkové dovolené, ale i skupiny všech věkových i zájmových kategorií a kondice, letní tábory, sportovní soustředění, školní pobyty. Ubytování je zajištěno v příjemně zařízených pokojích. K odpočinku slouží rozlehlá zahrada, kterou je hotel obklopen.

o hotelu

VÍTEJTE!

V našem hotelu poskytujeme příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, konkrétně v části Nové Město. Výhodou naší polohy je snadná dostupnost do centra města po vyznačených turistických trasách, které vás dovedou do srdce Jáchymova během příjemné dvacetiminutové procházky.

O HOTELU BERGHOF

V našem hotelu poskytujeme příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, konkrétně v části Nové Město. Výhodou naší polohy je snadná dostupnost do centra města po vyznačených turistických trasách, které vás dovedou do srdce Jáchymova během příjemné dvacetiminutové procházky. Naši hosté ocení klidnou polohu, soukromí a rodinnou atmosféru, což dělá náš hotel ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry na odpočinkové dovolené, skupiny všech věkových a zájmových kategorií, letní tábory, sportovní soustředění a školní pobyty.
RECENZE

Strávili jsme tu 3 krásné dny. Hotel pěkný, čistý, pokoje příjemné. Velmi milá paní majitelka, velice šikovný kuchař, sympatický pan číšník. Byli jsme s manželem nadmíru spokojeni. 👍👍

Dagmar Kulichová Google

Byl jsem služebně na oběd a výborný. Malebné prostředí, velmi přátelská a milá obsluha, výborné jídlo, a štrůdl jako sladká tečka na jedničku. Vřele doporučuji

Alexander Serebryakov Google

Velmi milí, příjemný a ochotný personál. Jídlo velmi výborné a pokoje hezky útulné Nemám co vytknout jen doporučuji.

Dave Zahradník Google

prostory hotelu

POKOJE
PODÍVEJTE SE JAKÉ POKOJE NABÍZÍME
RESTAURACE
PODÍVEJTE SE JAK VYPADÁ RESTAURACE
SPOLEČNÉ PROSTORY
CO VŠE DÁLE NABÍZÍME?