HOTEL BERGHOF

SLEDUJTE NÁS NA NAŠEM NOVÉM INSTAGRAMU

Upravit obsah

Hotel Berghof poskytuje hostům příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, v části Nové Město. Do centra města se od našeho hotelu dostanete po vyznačených turistických trasách během příjemné dvacetiminutové procházce. Klidnou polohu, soukromí, rodinou atmosféru ocení nejen rodiny s dětmi a páry na odpočinkové dovolené, ale i skupiny všech věkových i zájmových kategorií a kondice, letní tábory, sportovní soustředění, školní pobyty. Ubytování je zajištěno v příjemně zařízených pokojích. K odpočinku slouží rozlehlá zahrada, kterou je hotel obklopen.

RESTAURACE

Restaurace Hotelu Berghof: Kulinářský Ráj s Příjemnou Atmosférou

Uvnitř Hotelu Berghof naleznete naši příjemnou restauraci, kde se mísí tradice s moderním pohodlím. S kapacitou 50 míst a venkovní terasou s grilem pro dalších 30 hostů, je toto ideální místo pro chuťový zážitek v srdci Jáchymova.

O RESTAURACI

Co Vám Nabízíme:

  • Široký Výběr: Naše menu obsahuje hotová jídla i minutkové speciality. Prozkoumejte náš bohatý výběr nealkoholických i alkoholických nápojů.
  • Otevřeno Denně: Restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00, v neděli pak do 21:00, abychom vám poskytli flexibilitu v čase svých návštěv.
  • Pro Malé Gurmány: Dětské židličky, příbory i extra prostírání jsou k dispozici pro naše malé hosty, aby si mohli užít svůj pokrm v pohodlí.
  • Grilování na Terase: Pro větší společnosti a po předchozí domluvě nabízíme grilování selete či jiných masitých dobrot přímo na naší letní terase. Objednávky jsou možné na tel. č. 739 093 756 nebo 773 100 800.
  • Oslavy a Setkání: Prostory naší restaurace jsou ideálním místem pro narozeninové oslavy, setkání a další společenské události.
  • Svatomartinské Posezení: Pravidelně pořádáme tradiční Svatomartinské posezení s degustačním Menu a živou hudbou.
  • Hudební Večery: Naše restaurace je vhodným místem pro konání hudebních večerů, kde se potkáváte s melodiemi a chutěmi.

V Hotelu Berghof věříme, že gastronomie je neodmyslitelnou součástí pohodového pobytu, a proto se snažíme přinést vám nezapomenutelný zážitek plný lahodných chutí a příjemné atmosféry.